Görev Yönetimi

Görev yönetimi modülü farklı departmanlarda görevli olan kullanıcıların her biri için eşit bir görev dağıtımının yapılmasını amaçlar.
Ana sayfada; görevliler sadece kendi departmanındaki görevleri görüntülerken, yetki verilen kullanıcılar ise bütün görevlilerin, görevlerini bu modülde görüntüleyebilir ve yeni görev ekle kısmından çeşitli alanlara görevler atayabilir.
Eklenen yeni görev, kullanıcıların mobil cihazına bildirim olarak düşer, Kullanıcı bu sayede bilgisayar ortamı gerektirmeden bilgiye daha çabuk ulaşır.
Verilen görevler misafirlerin istek veya şikayetlerinden de oluşabilir ya da Otel çalışanlarının herhangi bir yerde gördüğü eksik ve hatalı kısımlarını da içerebilir.
Kullanıcı veya misafir; bu tarz olayları yetkili kişilere bildirir, onların isteklerini yetkili kullanıcı modülden görev olarak atar. Yetkili kişiler; bilgi alışverişinin sağlanmasında büyük rol oynar, misafir bilgilerine, odaların lokasyonuna ve görevli kişilerin bilgilerine erişebilir.

Buton Bilgileri:

Buton bilgileri her modülde farklı ikonların açılımının yapılmasını sağlar. Kullanıcıyı bilgilendirme amacı güder. Görev yönetiminin buton bilgilerinde ise her yeni eklenen bir görev için yeni görev ikonu verilen görevin sağ üst köşesinde yerini alır. Kullanıcı görevlerin aksiyonunu yönetmelidir. Göreve başla ikonu seçilerek göreve başlama eylemi gerçekleştirilir, beklemeye alabilir, planlayabilir, görevi bitirebilir ya da görevi iptal edebilir. Kullanıcı Bütün bu eylemleri ikonlar tarafından gerçekleştirir. Buton bilgilerine, bilgi kutucuğundan (
) ulaşım sağlanabilir.
(
) :Yeni Görev İkonu
(
) :Göreve başla
(
) :Görevi beklemeye al
(
) :Görevi bitir
(
) :Görevi planla
(
) :Görevi İptal et