Kayıp Bulunan Listesi

Kayıp & Bulunan modülünde otel içerisinde misafirlerin kaybettiği ürünler ve bulunan ürünler ile ilgili Kayıp-Bulunan ürün kaydı oluşturulur.

Bu kayıt oluşturulurken ürün durumu kaybedilen ürün için Kayıp, otel çalışanı ya da başka bir misafir tarafından bulunan ürün için Bulunan olarak işaretlenir.

Oluşturulan kayıtta ürünün ne olduğu, ürünle ilgili detaylı bilgi ve fotoğrafı, marka ve renk bilgisi, ürünün durumuna göre kaybeden kullanıcının ismi ve iletişim bilgileri ya da bulunan ürünün nerede bulunduğu ve teslim alınmak üzere nereye bırakıldığı bilgilerine yer verilir.

Ürünün durumunun değişmesi yani kayıp bir ürünün bulunması ya da bulunan bir ürünün sahibine teslim edilmesi halinde uygulama içerisinden ilgili ek bilgiler ile ürünün durumu güncellenir.

Örneğin kayıp ürünün bulunması halinde öncelikle Bulunan; sahibine teslim edildikten sonra da Teslim Edildi olarak durumu güncellenir.

Otel çalışanlarımız Elektra Operatörde kayıp/bulunan ürünlerle ilgili işlemlerini en kısa ve etkili yoldan tamamlayarak misafir memnuniyetini yüksek tutmayı hedeflerler.

Last updated